Зі святом весни вітаємо прекрасну половину людства!

    Чи погодитесь ви із ствердженням, що весна - це настрій та стан душі? Цього року, визираючи у вікно, саме таке визначення "весни" спадає на думку, за умови, якщо ви знаходитесь в Україні. 

    Та незважаючи на прохолоду та кучугури, весна завжди поруч, вона тендітна, багатогранна, неповторна, свіжа, молода і ця весна - це жінка. Інколи вона буває сніжною як у березні, інколи привітною як квітневе сонце та квітучою як травневий бузок. І не треба чекати рік до настання весни, коли кожна жінка і є унікальна та непередбачувана весна.

    Історія появи свята Міжнародного жіночого дня має своє конкретне підгрунтя, та сьогодні ми хочемо у привітанні закликати кожного читача до взаєморозуміння та чуйності до близьких. І тоді весна буде станом душі, адже людям не знадобиться боротися за свої права.

    Та звісно, любі жінки, бажаємо вам бути завжди юними, красивими та природніми. Поряд мати гідних людей та добру опору і зустрічати кожен новий день з посмішкою, оптимізмом у спокої та радості!

     А чоловікам ми нагадуємо, що своїх любих жінок потрібно "балувати" - жінки люблять подарунки. А щоб подарунки приносили не тільки радість, а й користь, радимо вам звернути увагу на велосипед! Якщо ж у вашої красуні вже є велосипед і ви в глухому куті - згадайте що жінки ще й модниці добрі і полюбляють різні стильні і корисні штучки... І ви швидко знайдете вихід тут, або тут

12.03.2018  
Переможець розіграшу дитячого велосипеда Kellys!

На Міжнародній виставці BikeExpo 2018 було розіграно знижку у розмірі 90 % на будь-який дитячий велосипед Kellys! Переможницею стала...

17.02.2018  
Технології швидкісного спуску DH з новим Noid від Kellys

Ви дізнаєтеся про історію створення велосипеда Kellys Noid. Про технології закладені в раму та отримаєте відгук з перших вуст про свій досвід та враження першого гонщика, котрий отримав можливість випробувати цього звіра! + відео з Расто Баранеком та Kellys Noid.

09.02.2018  
Розіграш дитячого велосипеда Kellys на виставці Bike Expo 2018

Дайте вгадаємо, у вас в дитинстві був велосипед, який подарував вам купу незабутніх моментів! Чи не було? Та ви завжди мріяли і от тепер у вас власні дітки з’явилися і ви хочете подарувати їм велосипед? Легко!

Зворотній зв`язок