Kellys bike companyкожен велосипед має місію!

     Kellys – популярний велосипедний бренд, що вже завоював серця мільйонів і посів гідне місце в світі велоіндустрії, на одному щаблі з такими велетнями, як Specialized, Giant та Trek. І хоча Kellys не може похизуватися таким багатим минулим легендарних вело-виробників, та все ж таки має все, щоб стати таким в майбутньому. А враховуючи досягнення та стрімкий розвиток компанії – цей час може настати вже зовсім скоро!

Історія:

     Все почалося в 1989 році, в місті Пьєштен, Словаччина (на той час - Чехо-Словаччина), коли брати Петр та Броніслав Девінець, відкрили пункт прокату велосипедів, в своєму гаражі, а згодом зайнялися торгівлею велосипедів на місцевому ринку. Після двох років успішного бізнесу, сповнені енергії та ентузіазму, брати Девінець прийшли до рішення створити справжню велосипедну компанію – 1991 рік є офіційним роком створення компанії Kellys. Далі були роки плідної праці і довгий, захоплюючий, шлях від велосипедного прокату до повноцінного виробництва велосипедів. На момент розділу Чехо-Словаччини Kellys стала найбільшим та головним виробником велосипедів у Словаччині, а в 1994 році вже з’являються перші серійні велосипеди з фірмовим написом Kellys на рамі.

     З кожним роком продукти Kellys вдосконалювались, а сама компанія впевнено розвивалася, збільшуючи та розширюючи власний модельний ряд велосипедів, щоб задовольнити потреби усіх категорій велосипедистів – від дітей та початківців до велотуристів та спортсменів-гонщиків. Такі зусилля та амбіції не змусили себе довго чекати і вже за досить короткий проміжок часу Kellys виходить на ринки Чехії та Польщі, а згодом і на широкий, та вибагливий європейський ринок, де міцно закріпилася, суттєво посунувши багатьох відомих веловиробників.

Виробництво:

     Kellys має сучасне власне виробництво: конструкторське бюро, де розробляють геометрії рам, втілюючи в них нові надсучасні ідеї та технології; дизайн-студію, де працюють талановиті дизайнери – це завдяки їм велосипеди Kellys такі яскраві і захоплюючі; відділ збірки велосипедів – саме від них залежить точність, надійність та рівень комплектації велосипедів; маркетинговий відділ. А ще склади, та велика мережа представництв по всій Європі.

     Сам же завод по збірці велосипедів знаходиться в передмісті невеликого містечка Пьештани, Словаччина (екскурсію на виробництво можна побачити тут). Всі високотехнологічні компоненти, для майбутніх велосипедів надходять безпосередньо від найвідоміших світових виробників: Shimano, SRAM (що включає в себе Avid, Truvativ, SRAM, Rock Shox), Fox Racing Shox, SR Suntour, Mavic, Crank Brothers, KMC, Schwalbe та інші. Значна частина компонентів брендуються під власну марку Kellys – KLS, що спеціалізується на окремій галузі і займається виробництвом велосипедних компонентів та аксесуарів.

Сьогодення:

     На сьогоднішній день Kellys – великий та потужний велосипедний виробник, його продукція реалізовується у більш ніж в 35-ти країнах світу: Австрія, Німеччина, Греція, Франція, Хорватія, Кіпр, Чехія, Естонія, Данія, Португалія, Україна, Білорусь, Польща, Італія, Іспанія, Швеція, Молдова, Литва, Болгарія, Румунія, та інші. У кожній з цих країн Kellys представлений величезним числом велосипедних магазинів і партнерів.

     Зараз Kellys випускає велосипеди для міста, туризму, гірські велосипеди, в тому числі карбонові і двопідвіси, велосипеди для початківців, жіночі, дитячі, кросові, шосейні, дьортові, ендуро, та даунхільні.

     Ще однією успішною галуззю компанії є виробництво велокомпонентів та аксесуарів під власною маркою KLS (більш детально можна дізнатися на сайті klsparts.com.ua).

Спонсорство та команда:

     За всю свою історію компанія Kellys показала, що отримання прибутку є важливою, але не рушійною силою їхньої діяльності. Тому Kellys bicycles – не лише один з лідерів східноєвропейських веловиробників і постачальник велосипедів та велоаксесуарів, але й яскравий популяризатор велосипедного руху в різних країнах ЄС. Вона є спонсором і головним організатором багатьох змагань та акцій. Під маркою Kellys щорічно проводяться відомі веломарафони, такі як марафон в місті Дубніца, чи австрійський веломарафон Salzkammergut Mountainbike Trophy. Також компанія разом зі Словацькою збірною з MTB брала участь в олімпійських іграх в Афінах 2004 року, а зараз має власні команди – Kellys Bike Ranch Team, та даунхільну – Kellys Factory Team, що прославляють виробника в світі спортивних змагань.

     В Україні ж Kellys активно підтримує різні велосипедні марафони, велоквести, туристичні конкурси, та окремих перспективних гонщиків.

     Кожного року Kellys приємно дивує неабиякою оригінальністю, та збирає великий натовп відвідувачів, на власному стенді, демонструючи свої новинки на міжнародній виставці Eurobike.

Місія:

     Створити кращий велосипед, який буде відповідати потребам спортсменів-гонщиків, та відмінно виконувати свої функції, заради яких він і був зроблений. Задовольнити потреби мільйонів велосипедистів по всьому світі, що вже обрали Kellys. Привернути увагу людей до почуття прекрасного, вільного і здорового способу життя, та надихати змінювати світ на краще.

     Ось цей ентузіазм, захоплення улюбленою справою та віра в те, що світ можна змінити на краще – надихає спеціалістів Kellys створювати дійсно хороші велосипеди. Працівники компанії вірять в свою місію і несуть її, вкладаючи кропітливу працю в кожен велосипед, тому і вважають, що кожен велосипед має виконати свою власну місію!

Зворотній зв`язок