Розіграш дитячого велосипеда Kellys на виставці Bike Expo 2018

     Дайте вгадаємо, у вас в дитинстві був велосипед, який подарував вам купу незабутніх моментів! Чи не було? Та ви завжди мріяли і от тепер у вас власні дітки з’явилися і ви хочете подарувати їм велосипед?
     Легко! Адже ми розігруємо надзвичайну знижку 90 % абсолютно на будь-який дитячий велосипед Kellys!*
     Уже 4 березня на Міжнародній велосипедній виставці BiкeExpo 2018 саме ви можете виграти такий сертифікат. Для цього варто лишень заповнити анкету та бути на зв’язку 4 березня.

     Розіграш відбуватиметься на нашому червоному стенді Kellys, де ми з радістю визначимо шляхом рандомного відбору переможця та зателефонуємо. Якщо протягом 5 гудків ми не почуємо відповіді – обираємо наступного, і так поки не знайдемо спритного та зрештою щасливо переможця!
     Ім’я переможця буде опубліковано на сайті та на наших сторінках у соц. мережах. І, звісно, для тих, хто не буде на виставці - зможе спостерігати за розіграшем онлайн на нашій сторінці Facebook.

   * Моделі дитячих велосипедів Kellys, які входять до розіграшу: Kite, Kite Race, Emma, Cindy, Maggie, Wasper, Trick, Lumi 70, Kiter 30, Kiter 50, Kiter 70, Mark 90

17.02.2018  
Технології швидкісного спуску DH з новим Noid від Kellys

Ви дізнаєтеся про історію створення велосипеда Kellys Noid. Про технології закладені в раму та отримаєте відгук з перших вуст про свій досвід та враження першого гонщика, котрий отримав можливість випробувати цього звіра! + відео з Расто Баранеком та Kellys Noid.

29.12.2017  
Новорічне привітання 2018

Різнокольорові іграшки, грайливі вогні гірлянд, блискучі дощики, ялинкові шишки та аромат хвої дарують гарний настрій і приємні відчуття очікування чогось світлого, доброго, нового, незнайомого. Близькі люди, зустрічі, увага один до одного, посмішки, сміх, радість, символічні подарунки… Мабуть це і є саме основне новорічне диво – дивитися на все що...

03.10.2017  
Новинки Kellys 2018 на Eurobike 2017

Найбільше велошоу в Європі зміниться: у 2018 році Eurobike пройде на місяць раніше і буде це не виставка, а торгова ярмарка. До останнього Eurobike у старому форматі Kellys підготувався, як до дня перед Апокаліпсісом. Він ніби лондонський денді вийшов з дорогого салону з крутою зачіскою, шмигнув у бутік за яскравим костюмом та парою взуття, щоб одним своїм виглядом послати мессідж світові: такого Eurobike більше не буде. Живемо один раз! Майже всі вершки...

Зворотній зв`язок