Переможець розіграшу дитячого велосипеда Kellys!

     Пройшла виставка БайкЕкспо 2018, а з нею і розіграш знижки 90% на дитячий велосипед Kellys. Нагадаємо, що розіграш був запланований на 4 березня, тобто на останній день виставки, щоб оффлайн аудиторія також мала нагоду дізнатися та зареєструватися у розіграші.

     На стенді Kellys о 15:00 було обрано переможця розіграшу, ним стала Аліна Устименко з Вишгорода - щаслива мати двох дітей! Їй зателефонували та повідомили про її вдачу...

     ...І вже за тиждень Аліна з дітьми обрали дитячий велосипед нової моделі 2018 року - Kellys Naga 70, на якому тепер кататиме донька Аліни!

   А про нові акції, активності чи просто огляди велосипедів 2018 року  -  ви зможете дізнаватися слідкуючи за відповідною рубрикою на нашому сайті.

07.03.2018  
Зі святом весни вітаємо прекрасну половину людства!

Щирі привітання зі святом весни та міжнародним жіночим днем!

17.02.2018  
Технології швидкісного спуску DH з новим Noid від Kellys

Ви дізнаєтеся про історію створення велосипеда Kellys Noid. Про технології закладені в раму та отримаєте відгук з перших вуст про свій досвід та враження першого гонщика, котрий отримав можливість випробувати цього звіра! + відео з Расто Баранеком та Kellys Noid.

09.02.2018  
Розіграш дитячого велосипеда Kellys на виставці Bike Expo 2018

Дайте вгадаємо, у вас в дитинстві був велосипед, який подарував вам купу незабутніх моментів! Чи не було? Та ви завжди мріяли і от тепер у вас власні дітки з’явилися і ви хочете подарувати їм велосипед? Легко!

Зворотній зв`язок