Переможець розіграшу дитячого велосипеда Kellys!

     Пройшла виставка БайкЕкспо 2018, а з нею і розіграш знижки 90% на дитячий велосипед Kellys. Нагадаємо, що розіграш був запланований на 4 березня, тобто на останній день виставки, щоб оффлайн аудиторія також мала нагоду дізнатися та зареєструватися у розіграші.

     На стенді Kellys о 15:00 було обрано переможця розіграшу, ним стала Аліна Устименко з Вишгорода - щаслива мати двох дітей! Їй зателефонували та повідомили про її вдачу...

     ...І вже за тиждень Аліна з дітьми обрали дитячий велосипед нової моделі 2018 року - Kellys Naga 70, на якому тепер кататиме донька Аліни!

   А про нові акції, активності чи просто огляди велосипедів 2018 року  -  ви зможете дізнаватися слідкуючи за відповідною рубрикою на нашому сайті.

07.04.2018  
Вітаємо з Великоднем!

Світле свято Великодня несе в собі добро та мудрість вікових традицій, які можуть навчити кожного щирості. Теплої посмішки рідних, чистоти намірів, мирного неба над головою та гарного настрою - бажаємо вам у цей великий день!

27.03.2018  
Велоісторія: Життя – це подорож

Ви знаєте хто ви та звідки і маєте свою мету. Ви досягаєте однієї вершини та йдете до наступної. Це схоже на їзду на велосипеді – кожен оберт шатунів наближає до мети. Що штовхає нас рухатися вперед… Так, амбасадори Kellys Соня та Мілош поставили собі за мету поїхати на Краківсько-Ченстоховську височину на велосипедах-всюдиходах...

Зворотній зв`язок