Новорічне привітання 2018

Різнокольорові іграшки, грайливі вогні гірлянд, блискучі дощики, ялинкові шишки та аромат хвої дарують гарний настрій і приємні відчуття очікування чогось світлого, доброго, нового, незнайомого. Близькі люди, зустрічі, увага один до одного, посмішки, сміх, радість, символічні подарунки… Мабуть це і є саме основне новорічне диво – дивитися на все що навколо нас, але дещо іншим поглядом.

Бажаємо вам і вашим близьким у ці святкові дні та протягом всього 2018 року, міцного здоров’я, добра, злагоди, любові та щастя. Теплих приємних зустрічей та незабутніх яскравих моментів. Удачі на життєвому шляху та успіху в бізнесі. Нових цікавих ідей та справжнього новорічного дива.

Нехай в Новому році ваші можливості обженуть ваші бажання і стануть приємною винагородою за затрачені вами сили.

Дякуємо вам що 2017 рік провели з нами! 2018 буде ще кращим, більш захоплюючим, успішним та унікальним. 

З Новим Роком!

07.04.2018  
Вітаємо з Великоднем!

Світле свято Великодня несе в собі добро та мудрість вікових традицій, які можуть навчити кожного щирості. Теплої посмішки рідних, чистоти намірів, мирного неба над головою та гарного настрою - бажаємо вам у цей великий день!

27.03.2018  
Велоісторія: Життя – це подорож

Ви знаєте хто ви та звідки і маєте свою мету. Ви досягаєте однієї вершини та йдете до наступної. Це схоже на їзду на велосипеді – кожен оберт шатунів наближає до мети. Що штовхає нас рухатися вперед… Так, амбасадори Kellys Соня та Мілош поставили собі за мету поїхати на Краківсько-Ченстоховську височину на велосипедах-всюдиходах...

12.03.2018  
Переможець розіграшу дитячого велосипеда Kellys!

На Міжнародній виставці BikeExpo 2018 було розіграно знижку у розмірі 90 % на будь-який дитячий велосипед Kellys! Переможницею стала...

Зворотній зв`язок