Новорічне привітання 2018

Різнокольорові іграшки, грайливі вогні гірлянд, блискучі дощики, ялинкові шишки та аромат хвої дарують гарний настрій і приємні відчуття очікування чогось світлого, доброго, нового, незнайомого. Близькі люди, зустрічі, увага один до одного, посмішки, сміх, радість, символічні подарунки… Мабуть це і є саме основне новорічне диво – дивитися на все що навколо нас, але дещо іншим поглядом.

Бажаємо вам і вашим близьким у ці святкові дні та протягом всього 2018 року, міцного здоров’я, добра, злагоди, любові та щастя. Теплих приємних зустрічей та незабутніх яскравих моментів. Удачі на життєвому шляху та успіху в бізнесі. Нових цікавих ідей та справжнього новорічного дива.

Нехай в Новому році ваші можливості обженуть ваші бажання і стануть приємною винагородою за затрачені вами сили.

Дякуємо вам що 2017 рік провели з нами! 2018 буде ще кращим, більш захоплюючим, успішним та унікальним. 

З Новим Роком!

12.03.2018  
Переможець розіграшу дитячого велосипеда Kellys!

На Міжнародній виставці BikeExpo 2018 було розіграно знижку у розмірі 90 % на будь-який дитячий велосипед Kellys! Переможницею стала...

07.03.2018  
Зі святом весни вітаємо прекрасну половину людства!

Щирі привітання зі святом весни та міжнародним жіночим днем!

17.02.2018  
Технології швидкісного спуску DH з новим Noid від Kellys

Ви дізнаєтеся про історію створення велосипеда Kellys Noid. Про технології закладені в раму та отримаєте відгук з перших вуст про свій досвід та враження першого гонщика, котрий отримав можливість випробувати цього звіра! + відео з Расто Баранеком та Kellys Noid.

Зворотній зв`язок