Kellys Stage 50

     В попередньому огляді ми детально розглянули топову карбонову раму Kellys Stage, на прикладі велосипеда Kellys Stage 70. Також, згадували про цілу лінійку велосипедів на даній рамі, які відрізняються між собою лише обвісом та кольоровим дизайном.

     Так контрастний шар приємної на дотик фарби сигналізує про комплектацію.

     Антрацитовий/блакитний Stage 90 - найдорожчий та найсучасніший обвіс. SHIMANO XTR по колу, електронне перемикання передач Di2, вилка FOX 32 Kashima та вілсети MAVIC Crossmax Elite і... вперед до перемог! Звісно велосипед з таким обладнанням і коштує відповідно, то ж в Україні їх не часто зустрінеш в широких масах.

     Антрацитовий/помаранчевий Stage 70 комплектується сексапільними колесами Crank Brothers Cobalt 1, групою Shimano XT та вилкою Rock Shox Reba з дистанційним локаутом. І це мабуть найкращий та логічний варіант - коли ти хочеш мати надійну швидку і заряджену "машину" для перегонів, але не плануєш витрачатися як на дорогущий суперкар.

     І найдоступніша модель - антрацитовий/кислотно-зелений Stage 50. На його борту групсет Shimano SLX, вилка Rock Shox Recon Solo Air та вілсет Mavic Crossride.

     Користуючись нагодою, що останні дві моделі потрапили так би мовити до наших рук – від нас фотозвіт (Kellys Stage 70 був в попередньому огляді, то ж вашій увазі Kellys Stage 50).

     Для шанувальників самозборів, абгрейдерів та спортсменів, також доступні «голі» рами Stage. І якщо ви розглядаєте такий варіант, майте на увазі, що по замовчуванню монтажні отвори для кріплення переднього перемикача не просвердлені, бо передбачається, що велосипед використовуватимуть з трансмісією 1x, яка продовжує витісняти з ринку передній дабл.

     Перевага технічна — [рама] більш жорстка і в той же час більш комфортна на  корінцях/камінцях. Особливо відчувається на спусках, коли алюмінієву раму кидає відчутно, а карбон поводиться «м’якіше».

 

     Переваги функціональні — вісь замість ексцентрика зручніша і жорсткіша. Внутрішнє проведення тросів трохи ускладнює їх заміну, натомість набагато зручніше у експлуатації: при перенесенні рубашки не врізаються у руку, відсутні потертості від тросів, легше відмивати багнюку.

     Перевага тактильно-візуальна — матова покраска. Яскрава, незвична, тактильно приємна. В цих місцях рама «ребриста» і дуже приємна на дотик.

     В кінці фотозвіту лиш залишилось додати що велосипеди та рами Kellys Stage 90, Kellys Stage 70 та Kellys Stage 50 в наявності на складі в Україні та доступні у продажі. Тож якщо вас зацікавив Kellys Stage - зверніться до найближчого магазина-представника Kellys в Україні в своєму місті.

11.12.2018  
Новенький Noid на 29х

Останньою тенденцією являється прибуття 29-х колес на швидкісних спусках. У деяких брендів вже є велосипеди на 29” колесах, які беруть участь у змаганнях, у деяких ще немає, але переважна більшість брендів вже...

27.09.2018  
Каталог: Велосипеди Kellys 2019 модельного року!

Представляємо вашій увазі електронний каталог з усіма новинками велосипедів Kellys 2019 модельного року!

07.04.2018  
Вітаємо з Великоднем!

Світле свято Великодня несе в собі добро та мудрість вікових традицій, які можуть навчити кожного щирості. Теплої посмішки рідних, чистоти намірів, мирного неба над головою та гарного настрою - бажаємо вам у цей великий день!

Зворотній зв`язок