Екскурсія на завод велосипедів Kellys. Частина №3

Екскурсія на завод велосипедів Kellys

Частина третя - Як збираються колеса?

В попередніх статтях ми вже розповідали про те, як створюється велосипедна рама, а також як усі велосипедні комплектуючі проходять попередню перевірку перед тим, як потрапити на складальну лінію заводу Kellys .

У цій статті ми познайомимо Вас з першим цехом заводу Kellys. Цех збирання коліс. Колесо – геніальний винахід, багато речей у нашому світі важко уявити без такої важливої складової частини і велосипед не є виключенням. Колесо є однією з основних складових велосипеда, тому процесу збірки велосипедного колеса на заводі Kellys присвячена ця стаття.

Изображение

Велосипедне колесо складається з трьох частин – втулка, спиці та обід. 
А процес збірки велосипедного колеса включає наступні етапи – спицювання, кріплення до обода, натяжка спиць, комп’ютерна перевірка та встановлення велосипедної шини. 
На заводі Kellys збирають різні типи велосипедних коліс, оскільки модельний ряд дуже широкий то колеса відрізняються, як за діаметром так і за рівнем комплектації.

Изображение

Перед тим, як відправити складові частини на конвеєр – вони проходять розподіл та ретельну перевірку. Далі у втулки вставляють спиці, таким чином створюються заготовки для подальшого збирання. 

Изображение

Після цього, підготовлені заготовки відправляються до спеціальної машини, які допомагають тендітним жіночим рукам вставляти спиці в обід і закручувати ніпеля. На заводі Kellys цим процесом керують виключно жінки.

Изображение 
Изображение

Далі зібране колесо відправляється на наступний станок, де проходить процес натяжки спиць. Цей верстат затискає обід і одночасно натягує спиці. 

Изображение Изображение

Після натяжки спиць, колесо направляється у верстат центрування. 
Колесо закріплюється в затискачах і за допомогою центрувального пристрою вирівнює його, видаляючи всілякі «вісімки» та «зміщення», з максимальною точністю.

Изображение

Нарешті, колесо перекочується у відділ кінцевого комплектування. 

Изображение

У цьому відділі на колесо одягають касету (якщо це заднє колесо), фліпер, камеру і покришку. Після чого накачують камеру до відповідного тиску і залишають на деякий час, для перевірки на дефекти.

Изображение Изображение
Изображение


Результатом повного проходження конвеєра, де колесо починає своє життя від спицювання втулки, є повністю зібране, відцентроване і готове до експлуатації колесо.

Изображение

Хотілося б відмітити, що весь цей процес триває близько трьох хвилин!

Що відбувається у наступному цеху заводу Kellys ? Про це Ви дізнаєтеся в нашій наступній статті.
11.12.2018  
Новенький Noid на 29х

Останньою тенденцією являється прибуття 29-х колес на швидкісних спусках. У деяких брендів вже є велосипеди на 29” колесах, які беруть участь у змаганнях, у деяких ще немає, але переважна більшість брендів вже...

27.09.2018  
Каталог: Велосипеди Kellys 2019 модельного року!

Представляємо вашій увазі електронний каталог з усіма новинками велосипедів Kellys 2019 модельного року!

07.04.2018  
Вітаємо з Великоднем!

Світле свято Великодня несе в собі добро та мудрість вікових традицій, які можуть навчити кожного щирості. Теплої посмішки рідних, чистоти намірів, мирного неба над головою та гарного настрою - бажаємо вам у цей великий день!

Зворотній зв`язок