Екскурсія на завод велосипедів Kellys. Частина №2

Екскурсія на завод велосипедів Kellys

Друга частина екскурсії – знайомство з заводом Kellys!

Велосипед складається із великої кількості запчастин, які потрібно зібрати в єдине ціле. Звідки беруться ці компоненти та як проходить процес зборки велосипеда Ви зможете дізнатися у цій статті. Запрошуємо Вас познайомитись із заводом Kellys!

У першій статті, ми розповідали Вам, як велосипед долає шлях від ідеї до зразка. Проходить ретельні випробування гонщиками та різноманітні тестування. Що ж далі? Після ретельних перевірок та випробувань в реальних умовах, можна розпочинати масове виробництво.У місті Orvište (Словаччина) знаходиться завод Kellys. У цій славній і на перший погляд невеликій будівлі панує фантастична атмосфера, що наповнена любов’ю до велосипедів. 
Саме сюди поставляється величезна кількість компонентів і аксесуарів від різноманітних виробників із усього світу. 
Компанія Kellys, як і більшість іменитих виробників, ретельно підбирає свої комплектуючі та замовляє їх у відомих виробників. 

Изображение Изображение

Перед початком процесу зборки велосипедів, всі компоненти проходять ретельну перевірку. 

Изображение Изображение

Якщо у запчастини був виявлений дефект - її відправляють назад до постачальника або на переробку. 
На щастя, практично всі матеріали можна переробити і повторно використовувати.

Изображение Изображение

На цій рамі був помічений невеликий дефект. Вона відразу ж була відправлена на повторне фарбування.

Изображение

Розпаковані та ретельно перевірені компоненти готові для подальшого направлення на конвеєр. Але деякі складові частини попередньо налаштовуються, встановлюються правильні розміри (наприклад тросики та рубашки) та доукомплектовуються.

Изображение Изображение

Непоганим прикладом можуть бути велосипедні вилки. Для установки вилки, потрібно виконати два важливих завдання: підбір вилки під тип рульового стакану та обрізка штоку під потрібний розмір. 
Або, така невід’ємна частина велосипеда, як кермо. Перед тим, як потрапити на конвеєр, вони доукомплектовуються манетками (перемикачами передач)/ гальмами і грипсами (ручками керма).

Изображение Изображение

Далі всі розпаковані та ретельно підібрані складові частини відправляються на конвеєр. 

У наступній статті ми познайомимо Вас з першою частиною конвеєра заводу Kellys.

11.12.2018  
Новенький Noid на 29х

Останньою тенденцією являється прибуття 29-х колес на швидкісних спусках. У деяких брендів вже є велосипеди на 29” колесах, які беруть участь у змаганнях, у деяких ще немає, але переважна більшість брендів вже...

27.09.2018  
Каталог: Велосипеди Kellys 2019 модельного року!

Представляємо вашій увазі електронний каталог з усіма новинками велосипедів Kellys 2019 модельного року!

07.04.2018  
Вітаємо з Великоднем!

Світле свято Великодня несе в собі добро та мудрість вікових традицій, які можуть навчити кожного щирості. Теплої посмішки рідних, чистоти намірів, мирного неба над головою та гарного настрою - бажаємо вам у цей великий день!

Зворотній зв`язок